איתור נזילות ורטיבות

 
הגעתו המוקדמת של הגשם השנה מסמנת על בואו חורף ויטלי ורטוב במיוחד. בשונה משנים קודמות בהן הקיץ עבר לסתיו קליל שהתמזג ישר עם האביב, השנה בהחלט מורגש שהחורף יבקר אותנו עם פיצוי על שנים עברו. הופעה מרשימה שכזאת בהחלט בהחלט מצריכה ומחייבת הכנה מוקדמת, כי מי באמת רוצה שהחורף יתפוס אותו לא מוכן ?
נזקי גשם ורטיבות הם נזקים מצטברים כך שאם אתם לא מוכנים לגשם והתשתית שלכם לא מותאמת במאת האחוזים לכל תנאי מזג האוויר הנזק שעלול להגרם לכם יהיה גבוה מאוד. במקרים של נזקי גשם לזמן יש תפקיד מכריע וככל שתקדימו את המאוחר ותבצעו את ההתאמות הנדרשות כך תוכלו לחסוך בעלויות.
 

הכינו את ביתכם לחורף

 
בדיקה והכנה של הבית מבעוד מועד לקראת החורף שכבר עומד בפתח תשחרר אתכם לא רק מהפתעות בלתי רצויות והתמודדויות מיותרות ברגעים הכי לא נוחים לכך, הרי שההכנה המוקדמת תבטיח גם שהעלויות שתספגו תהיינה בגדר הוצאות תחזוקה בלבד ולא תרקענה שחקים בגלל מקרי חירום למיניהם.
בשביל לשמור על הבית מומלץ להיוועץ עם מומחה בדק בית אובייקטיבי אשר יוכל לסרוק ולבחון את הבית בצורה מקיפה, יסודית וללא הטיות. מומחה שאין לו עניין בעוד חלטורה אלא מומחה אשר כל עיסוקו הוא לבחון את מידת התקינות של מבנים ונכסים.
בין האלמנטים היותר חשובים אפשר למצוא תחומים בולטים. כמובן שעבודה עם מהנדס מומחה תבטיח קבלת ייעוץ והדרכה אודות תיעדוף התחומים השונים לבדיקה.
עיקר ההכנה של הבית לחורף תתבסס על נושאי רטיבות ונזילות. בין אם נדמה כי הבית אינו סובל מבעיות רטיבות או נזילות בצנרת ועל אחת כמה וכמה אם אתם מודעים לסממני רטיבות שהולכים ומתפתחים- חשוב מאוד שתטפלו בבעיה לפני שהחורף מתחיל. איתור נזילות שנעשה בידי מומחה הינו תהליך נקי המסתייע במכשור משוכלל ובלתי הרסני, נקודתי ובעיקר אינו גורם לנזקים.
איתור נזילות נעשה כיום באמצעות מכשור טכנולוגי מתקדם המבטיח איתור מדוייק של מקור הנזילה וטיפול נקי ויסודי בבעיה כך שלא יגרם שום נזק בתהליך התיקון עצמו. בעיית רטיבות היא בעיה שנזקיה היקפיים, בין אם מדובר על נזקים שנגרמים למבנה ובין אם נזקים הנגרמים לבריאות שלנו. כידוע, רטיבות גורמת להצטברות של בקטריות. חוסר טיפול ונקיון של איזור בקטריאלי זה עלול לגרום נזקים למערכת הנשימה, לעור ולחלקים נוספים בגוף האדם. כמובן שהחורף עם הבדלי הטמפרטורות עלול רק להחריף את המצב, שלא לדבר על פוטנציאל הדחייה בו מתאפיין החורף. דחייה של סידורים, שיפוצים ותיקונים שונים.
מהנדס בדק בית ידריך אתכם לאילו אלמנטים כדאי עוד לשים לב, כמו למשל איטום קירות חיצוניים. למעלה מכך- הוא יוכל לבצע בדיקה מקיפה של הבית כולו על מנת למצוא ליקויים ובעיות שונות. בדיקה זו תאפשר לכם לקבל תמונה ברורה של מצב הבית ולפעול בהתאם.