בדק בית לאחר הובלות

 

מעבר דירה אינו עניין פשוט. קודם לה תהליך של רכישת דירה,הזמנת מומחה בדק בית שיאתר ליקויי בניה,חוזה מול קבלן או הסכם מול מוכרי דירה,לקיחת משכנתא בקיצור צעדים לא פשוטים שכוללים החלטות על סכומי כסף גבוהים. מהנדס בדק בית מספק לכם שקט נפשי לא קטן היותולפחות בהיבט של ליקויי בניה אתם יודעים שיש עין מקצועית שתפקח שלא "תיפלו" עם דירהמלאת נזקים ועם ליקויי בניה שלא קיזזתם מעלות הדירה
עכשיו נותרה ההובלה,אריזות וקרטונים, הוצאות כלכליות שונות והמון עניינים שצריך לבדוק ולסדר. כל מעבר דירה מצריך שכירת שירותי הובלות, על מנת להעביר את חפציכם אל הדירה החדשה. מדובר ברכוש שלכם, בדברים הכי יקרים לכם ולכן, על מנת למנוע נזקים ופגיעה ברכושכם, יש לבחור היטב את חברת ההובלות איתה אתם מתקשרים. בנוסף, על מנת להבטיח כי לא אונה לרכושכם כל רע במהלך ההובלה, מומלץ לבצע בדק בית לאחר הובלות, על ידי חברת בדק בית מקצועית, אשר תוודא כי אכן תהליך ההובלה עבר בשלום. תאונות שונות קורות ולעתים לא בשליטתו של אף אחד. במידה ונגרמו נזקים לרכושכם במהלך ההובלה, חברת בדק בית תסייע לכם לתעד את הנזקים ולהעריך אותם ותדאג כי תקבלו פיצוי הולם מחברת ההובלה, בגין הנזקים שנגרמו.
 
בדק בית לאחר הובלות – חתימת חוזה עם חברת הובלות
 
כאשר אתם חותמים חוזה עם חברת הובלות, אתם למעשה מפקידים בידיה את כל רכושכם. חשוב ביותר לבחור בחברת הובלות אמינה ומנוסה, אשר קיבלתם המלצות לגבי עבודתה. על מנת לבטח את עצמכם ואת רכושכם מכל הבחינות, אין להקל ראש בעת חתימת חוזה עם חברת ההובלות. חוזה עם חברת הובלות חייב לכלול סעיפים מפורטים לגבי כל השירותים אותם תקבלו:
§         מחיר – מחיר ההובלה יהיה מושפע מפרמטרים שונים, כגון: מספר הארגזים, האם יש צורך בפירוק והרכבה של רהיטים, האם יש מעלית ועוד.
§         חשוב מאוד לוודא כי חברת ההובלות תבצע פירוק והרכבה של רהיטים על ידי אנשי מקצוע בלבד.
§         חשוב לקבוע מראש את מספר הסבלים.
§         חשוב לקבוע בחוזה את סוג אמצעי ההובלה – מנוף, משאיות וכדומה.
§         חשוב לקבוע מראש לוחות זמנים מדויקים ליום ההובלה ופיצוי במקרה שהחברה מאחרת או לא מגיעה.
§         אחד הדברים החשובים ביותר בעת חתימה על חוזה הובלות הוא הכיסוי הביטוחי – כאמור, נזקים לרכוש יכולים להיגרם כתוצאה מהובלה לקויה או חלילה מתאונה במהלך ההובלה. על מנת שתוכלו להיות שקטים, חשוב לוודא כי קיים ביטוח המבטיח פיצוי בכל מקרה בו נגרם נזק לרכושכם.
 
בדק בית לאחר הובלות – הערכת נזקים
 
במידה ונגרם לרכושכם נזק במהלך העברת דירה הוא תהליך ההובלה, כתוצאה מעבודה לא מקצועית של החברה או מתאונה כלשהי, אתם רשאים לקבל פיצוי מחברת ההובלות. כאן נכנסת לתמונה חברת בדק בית. חברת בדק בית תסייע לכם להעריך את גובה הנזק שנגרם ואת הפיצוי המגיע לכם בעבור הנזק ובעבור עוגמת הנפש. חברת בדק בית תסייע לכם לתעד את הנזקים ולדרוש את הפיצוי מחברת ההובלות. במקרים מורכבים, חברת בדק בית אף תעניק לכם ליווי משפטי לצורך קבלת הפיצוי.