ההתקנה אינה חשובה פחות

 

בשונה ממה שנהוג לחשוב, ליקויים הנמצאים בדירה חדשה מקבלן לא חייבים להיות ליקויי בניה גדולים כלומר לא כל ליקוי הנמצא בהליך בדק בית הוא ליקוי בשלד המבנה, בעיות רטיבות ,סדקים וכו'. פעמים רבות נמצאים דווקא אוסף של ליקויים קטנים יותר כמו התקנה לא מוצלחת של חלונות,דלתות מטבחים וכו'.לעיתים איכות הפריטים הקטנים עד רמת מוצרי הפרזול עשויים להיות מורגשים במוצר המוגמר ,למשל מטבח.

מהנדס בדק בית המאתר ליקויים בדירה מזהה לא פעם לא רק אלמנטים שאינם בתקן , כשלים בשלד ובעיות בטיחותיות אלא גם כשלים "קטנים" כמו התקנה לקויה של מטבח, ישום לא תקין ולא ישר של אינסטלציה וכלים סניטריים בחדרי אמבטיה ושאר האלמנטים בבית גדולים כקטנים.

מוצרי פרזול

בואו ניקח לדוגמא מוצרי פרזול. הם משמשים אותנו במגוון חדרים בבית והמוכרים ביותר הם מוצרי הפרזול המצויים במטבח. אין היום כמעט מטבח מודרני ללא מגירות ודלתות מטבח המאובזרים עם מוצרי פרזול מתקדמים המסייעים לדלתות הארונות להיפתח ולהיסגר באלגנטיות ללא טריקה. הפרזול האיכותי מסייע לשמור על בטיחות השימוש במטבח, למנוע טריקת מגירות ,סגירה פנאומטית של מגירות וכו'.
כשמשפצים בית יש כל כך הרבה אלמנטים לדאוג להם כולל התקנת דלתות ,חלונות ולמעשה מאות פריטים. יש חשיבות גדולה לדרוש מוצרים איכותיים עם תו תקן וכמובן התקנה מקצועית.
מוצרי פרזול נמצאים בבית בכל מקום – מנעולים, רגליים לרהיטים, ידיות לדלתות, מסילות למגירות, ברזים, צירים ועוד. ענף הפרזול הולך ומתפתח ועם השנים מוצעים לדירות יותר ויותר מוצרי פרזול חכמים ויעילים וחייבים לוודא שהם עומדים בתקן ומחברה בעלת שם .
ניתן לעצב בית מפואר עם מגוון מוצרי פרזול – מדפים מסוגים שונים, כונניות, שולחנות במגוון גדלים, ספריות, כוורות, שולחנות מחשב, ארונות וארוניות, לוקרים, מגירות ועוד. מוצרי פרזול מציעים פתרונות אחסון מצוינים לבתי עסק, המאפשרים אחסון פרקטי ונוח לכל מטרה. מוצרי פרזול יכולים להגיע במגוון צבעים, לפי הסגנון הכללי של הבית
מלבד השימוש שאנו עושים במוצרי פרזול לשם ייעול העבודה במטבח, מוצרי פרזול גם מהווים חלק בלתי נפרד מהאסטטיקה בבית. ישנם מגוון אביזרים ומוצרים בעלי עיצובים אמנותיים ומיוחדים, אשר בנוסף לייעודם, ממלאים גם תפקיד עיצובי. לדוגמה, ידיות מעוצבות בדלתות או בשידות יוסיפו פלאים למראה הכללי של הבית העסק. ניתן להשיג מגוון מתקנים מעוצבים שונים וממש לרהט איתם את הבית.
בעת קניית מוצרי פרזול, חשוב מאוד להקפיד על מוצרים איכותיים בעלי תו תקן, על מנת שיאריכו ימים ולא יחלידו וגם יהיו בטוחים לשימוש.