חשיבותו של אינסטלטור 24 שעות ביממה

 


בכל בית תקין ונורמטיבי מתעורר הצורך של הזמנת איש מקצוע לצורך תיקוןבעיה באינסטלציה, אמנם ישנם תקלות רבות שלא דחופות מאוד וסובלות דיחוי, אך כאשרנוצרת בעיה רצינית יותר, כמו כיור שנסתם אי שם במעמקי הצנרת וגורמת להצפת מים בכלהבית או אז אי אפשר לחכות וחייבים להזמין איש מקצוע ולא משנה מה תהיה השעה, לכןליתר בטחון כדאי מאוד לשמור  תמיד מספרטלפון של אינסטלטור טוב ואמין, על כל צרה שלא תבוא.
איך בוחרים אינסטלטור 24 שעות

שיעורי הבית שעליכם לעשות לפני שאתם בוחרים מי יהיה מגיש העזרה ראשונהשלכם כשתצטרכו.
מחירים- מה המחירים של אותו אינסטלטור 24 שעות, מה ההבדל אצלו בין תעריף יום לבין תעריף לילה, ברור שישנם הבדליםומשעות הערב התעריף כבר משתנה אצל אנשי המקצוע למיניהם המוזמנים לטפל בתקלות בבית.אך בגלל העובדה שהאינסטלטורים עובדים בלי מחירון אחיד, לכן חשוב לבדוק הצעות מחירבין אנשי מקצוע שונים הנותנים שירותי אינסטלטור 24 שעות. ולבדוק האם העבודה שלהםהיא טובה, כי המחיר הוא לא בהכרח מוכיח על איכות העבודה, ישנם כאלה שלא ייקחו מחיריקר כי הם סתם כך נחמדים ולא רוצים לנצל את המצוקה שלכם, ואיכות העבודה תהיה פיכמה וכמה טובה בהשוואה לאינסטלטורים יקרים.

ניסיון וותק- חשוב לבדוק מה הניסיון של אותו אינסטלטור, האם הוא כבר טיפל במגווןתקלות העלולות להיווצר במערכת האינסטלציה, כי אם תזעיקו אותו באמצע הלילה לבעיהמורכבת שהוא לא מכיר תאלצו או להתפשר על פתרון זמני שהוא ייתן לכם או שתצטרכולהזעיק עוד מישהו והמחיר עלול לנסוק הרבה יותר ממה שצפיתם מראש.
תעודת קבלן שיפוצים- אמנם אינסטלטור לא חייב להחזיק בתעודה כלשהי מבחינה חוקית, הוא לאצריך רישיון ואף לא צריך לעבור הכשרה, ובדיוק לכן השוק של האינסטלטורים הואבעייתי, כי איך יוכיח לך האינסטלטור שהוא אכן מקצועי ויכול לעשות את העבודה? לכןכאשר מדובר בעבודה שהיא מורכבת יותר, כן כדאי לחפש אינסטלטור שמחזיק בתעודת קבלןשיפוצים.

בטיחות- כדאי לוודא שהאינסטלטור מבוטח בביטוח תאונות אישיות ובאופן כללי לשיםלב שהוא עובד בצורה בטיחותית מבחינת כלים וחומרי עבודה. וכן חשוב להרחיק אנשיםמסביבת העבודה כדי שלא ייפגעו.
את כל הבירורים הללו כדאי לעשות מבעוד מועד כי אם נזקקתם באמצע הלילהלשירות כזה לא תוכלו להתחיל לברר את כל הפרטים הללו, לכן בזמן שנח לכם בררו עלאינסטלטור טוב אמין מקצועי וזמין 24 שעות, והוסיפו אותו לרשימת אנשי הקשר שלכם.