שיפוצים בגני אירועים

 

שיפוצים בגני אירועים

 
קבלני שיפוצים בעלי מקצוע, בונים את המוניטין שלהם בעיקר על ידי צבירה של פרויקטים מוצלחים אותם בצעו בעבר. אחד התחומים המורכבים ביותר אותם יוכלו קבלנים מקצועיים לבצע, הוא התחום של שיפוץ גני אירועים, שכן מדובר בעבודה רחבת היקפים, הכוללת ענפי בנייה רבים בהם ענף הבנייה הקונבנציונאלי בשיפוץ מבנים, וכן תחומים רבים נוספים כגון אדריכלות גן, עיצוב פנים ועיצוב גן האירועים החיצוני ועוד. עם זאת, ביצוע עבודות שיפוץ מסוג זה דורש מיומנות רבה, ולאחר ביצועו, יש לבחון את התוצאה המתקבלת על ידי אנשי מקצוע מנוסים מתחום בדיקות המבנים והתשתיות, ושירותים אלו ניתן לקבל בפנייה אל חברות המציעות שירותי בדק בית.

במאמר הבא, נלמד כיצד נוכל להסתייע בשירותיהן של בעלי מקצוע מתחום בדק הבית, מהנדסים שעובדים באיתור ליקויי בנייה הן במגזר העסקי ובתחום הפרטי, בביצוע בדק בית לדירות מיד שנייה או בגני אירועים או ספקיות שירותי קייטרינג אחרות, מבנים תעשייתיים ועוד, בכדי לאתר ליקויי בנייה וליקויי תשתית, אשר לא ניתן לגלותם למעשה, בעין בלתי מקצועית וללא הציוד הנדרש.
 

שירותי בדק בית לאחר בנייה

 
ובכן, ישנן סיבות רבות מדוע להסתייע בשירותיהן של חברות בדק בית, אודותיהן נרחיב בקצרה הלאה במאמר זה, אך לאחר בנייה, הנושא הוא פשוט חיוני, ויש לבצע זאת לפני סיום התשלום לקבלן המבצע. אנשי המקצוע, אשר נוטים להקל ראש פעמים רבות ובעיקר במנטליות יהיה בסדר הישראלית, בחומרים בהם הם משתמשים, ובציוד בו הם משתמשים בעת ביצוע העבודות השונות, גם אלם אלו לא עומדים במפרט אותו הציג האדריכל בעת תכנון הפרויקט.

בדיוק לשם כך, נועדו שירותיהם של חברות בדק בית. אלו, ישלחו אל אתר הבנייה לאחר סיום העבודה אנשי מקצוע מכלל התחומים האפשריים אשר היו מעורבים בביצוע העבודה, חשמלאים, נגרים, אנשי תשתית ועוד, בכדי שאלו יבחנו כל פרט ופרט אשר בוצע בתהליך השיפוץ. אלו, ייבדקו מול התוכנית המקורית של האדריכל, ובמהלך בדק בית מקיף יתנהל רישום מדויק של הממצאים. ממצאי בדק בית יכללו מידע באם התגלו ליקויי בנייה בעבודתו של הקבלן, אם היה שימוש בפרזול הנוגד את אשר שולם עליו, ואשר הוצג בתוכנית המקורית, ליקויים בהנחת התשתיות או בתשתיות הקיימות, ולמעשה, רק על ידי בדק בית מקיף ומקצועי ניתן יהיה לדעת במפורש כי אכן עמד הקבלן המשפץ בהתחייבויותיו, וכי עמד במפרט הטכני הנדרש על ידי האדריכל בתכניתו המקורית.
 

שירותי בדק בית בענף הפרטי

 
התחום הנפוץ ביותר בתחום הפרטי לשימוש בשירותיהן של חברות בדק בית, הוא תחום בדיקות הדירה מיד שנייה. כשם שאין אנו רוכשים רכב מיד שנייה מבלי לשלוח אותו אל מכון מוסמך לבדיקת הליקויים בו, כך לא נוכל להרשות לעצמנו לרכוש דירה מיד שנייה ללא ביצוע בדק בית, אשר תבטיח את תקינות המבנה, ואת שווי המבנה ביחס למחיר המוצע. כדאי לקחת בחשבון, כי ממצאי בדק בית, עשויים להשפיע גם על מחיר הדירה הסופי, במידה ויימצאו ליקויים הדורשים שיפוצים נרחבים בעלויות גבוהות.