בהנהלת המהנדס רון ארד

בדק בית לדירה יד שנייה

צור קשר מהיר

בדק בית לדירה יד שנייה – איך עושים בדק בית דירה יד שנייה למה חשוב לבצע בדק בית לבית חדש ואחת כמה וכמה לבצע בדק בית לדירות יד שנייה. מידע מחירים והכוונה – בדק בית לדירה יד שנייה

ארד בדק בית – בדק בית לדירה יד שניה הוא חובה. כאשר עושים בדק בית דירה יד שניה חשוב לעשות זאת באופן מקצועי. לא כל חברת בדק בית יד שניה בעלת הניסיון הנדרש לבצע בדיקת דירה יד שניה לפני קניה באופן מקיף. חשוב לפני הזמנת בדיקת דירה יד שנייה לברר מה כולל השירות ואילו בדיקות נעשות ואף האם יש את הציוד הנדרש לבצע בדיקת דירה יד שניה יסודית. ארד בדק בית בכתבה על בדק בית לדירות יד שניה

בדק בית לדירה יד שניה

בדק בית דירה יד שניה
בדק בית דירה יד שנייה

מומלץ שלא לחתום על חוזה (או לכל הפחות, לסייג בחוזה סעיף מתאים המתייחס לממצאים עתידיים שיתקבלו) לפני שמבצעים בדק בית לדירה יד שניה ומתקבלים ממצאים לגבי שתי הבדיקות הבאות:

1) בדק בית לדירה יד שנייה הנדסי מקיף לאיתור ליקויי בניה.

בדיקת מהנדס מומחה באמצעות מכשור משוכלל לא-הרסני.
הבדיקה מאתרת ליקויי בניה חמורים ולא חמורים כגון בעיות רטיבות, בטיחות, יציבות,
שיפועים, דרכי מילוט, שקיעות ריצוף, סדיקה וכו’.
לצפיה בדוח לדוגמא – דירה מיד שניה

2) בדיקת קרינה משולבת (סלולרי+חשמל); במידת הצורך בדיקת גז ראדון

בדיקת מודד קרינה מוסמך המודדת האם רמת הקרינה האלקטרומגנטית (מאנטנות סלולאריות) ורמת קרינת ELF (מקווי מתח חשמל ומארונות חשמל בבניין ובדירה) אינן חורגות מהמותר על פי התקנים. במקרה של חריגה, יוצעו פתרונות במידת האפשר.
במבנים צמודי קרקע, או בחדרי מגורים תת-קרקעיים מומלץ לבצע בדיקה נוספת – למדידת רמת גז ראדון.

לצפיה בדוח לדוגמא –דוח קרינה

לקריאה נוספת בנושא חשיבות בדיקת קרינה במסגרת בדק בית הנדסי

ולעוד הרחבות בנושא בדק בית לדירה יד שנייה סכנות קרינה

בדק בית לדירה יד שנייה בדיקות מומלצות נוספות – נדרשות על פי הצורך בהתאם לפרטי הבית
(מומלץ להיעזר בשירותי הייעוץ בסניפינו על מנת להתאים את הבדיקות המתאימות לכם):
1. בדיקת ראדון.
2. בדיקת שמאי מקרקעין הכוללת בדיקת זכויות בנייה, חריגות, ייעוד קרקע סמוכה.
3. בדיקת אפיון שכנים.
4. בדיקת עמידות ברעידות אדמה.
5. יעוץ קונסטרוקטור לשיפוצים אפשריים.

ועוד כמה מלים על ההחלטה לבדוק דירה לפני רכישה…

בדק בית לדירות יד שנייה

בדק בית לדירה יד שנייה
בדק בית לדירות יד שנייה

בדק בית לדירה יד שנייה – ביצוע ביקורת מבנים לדירה מיד שניה הוא הליך דומה לבדיקת דירה חדשה אולם יש הבדל במטרותיהם. בעוד ובדק בית לדירה חדשה מקבלן מבקש לזהות את ליקויי הבנייה והתכנון הקיימים בבית על מנת לדאוג לכך שהקבלן יתקן אותם כל עוד אחריותו בתוקף; הרי שבבדיקת דירה מיד שנייה נבקש לזהות את הליקויים על מנת להחליט על כדאיות הרכישה.

בדק בית תקן ריצוף קרמיקה – כאשר שוקלים האם לרכוש דירה מיד שנייה ישנם פרמטרים רבים הנלקחים בחשבון, ביקורת מבנים שתאתר ליקויי בנייה, תעזור באלו הנוגעים לטיב הבנייה הנוכחית ולבעיות שעלולות לצוץ בעתיד.

בדק בית יד שניה – בדיקת דירה יד שניה לפני קניה

מקובל להשוות זאת לקניית רכב. כאשר שוקלים האם לרכוש רכב משומש זה או אחר, ניקח לקחת אותו למכון בדיקה מוסמך לפני החלטת הרכישה. שם, נמתין לתוצאות שיאירו את עינינו לגבי מצבו האמיתי של הרכב. באיזה אופן הוא עתיד לשרת אותנו בהמשך?

ברור לכל כי מצבו הפנימי הוא קריטי לקביעת שוויו וכדאיות רכישתו. מחיר הבדיקה עלול להיות גבוה יחסית למחיר הרכב, אולם בדרך כלל לא נוותר עליה.
ומה לגבי בדק בית לדירה יד שנייה – בדיקת דירה לפני רכישה ?

בדק בית דירה יד שניה	 בדק בית יד שניה
בדיקת דירה יד שנייה מידע על בדק בית לדירה יד שניה

בדק בית דירה יד שניה

בדק בית לדירה יד שנייה – בעניין רכישה ישנם שיקולים רבים כל כך המעורבים בהחלטה, עד כי לפעמים אנו עלולים לשכוח מהעיקר – באיזה אופן עתידה הדירה לשרת אותנו בהמשך ? מחפשים סביבת מגורים מסוימת ולפעמים אף רחוב מסוים, מספר חדרים ותכנון פנימי שיתאים לצרכינו, קומה מתאימה, כווני אוויר המועדפים עלינו, שכנים מתאימים, נוף ועוד ועוד. כך, נוצר לעתים מצב בו בשלל השיקולים לא מקדישים די מאמץ לנושא בדק בית יד שניה ולבחינת מצבה הפנימי של הדירה.

בדיקת דירה יד שנייה – מה בודקים תוך בדיקת דירה יד שניה ?

עין לא מקצועית וללא עזרת מכשור מתאים, תתקשה לאתר בעיות וליקויי בנייה שקיימים כיום ובוודאי שלא תעמוד על ההבחנה בליקויי בנייה שעתדים להתפתח בהמשך לאור נתונים שנמדדים בשעת הבדיקה.

פעמים רבות, דיירים ‘ניצלים’ מקניית דירה שעלולה היתה להסב להם עוגמת נפש רבה כמו גם הוצאות כספיות לא מבוטלות לתיקונים. מתגלות בעיות רטיבות שקשה לראותן בעין אך מכשירי המדידה עולים על עקבותיהן והמהנדסים מזהים את שורשן; מאובחנים סדקים המעידים על בעיות בשלד המבנה; מוגדרים כשלים תכנוניים המעיבים על איכות החיים ועוד.

בדיקת דירה יד שנייה בדיקת דירה יד שניה
בדיקת דירה יד שנייה – בדק בית לדירות יד שניה

בדק בית לדירה יד שניה היא הכרחית. שלא כמו ברכישת דירה מקבלן, אליו אפשר לבוא בדרישה לתיקון ליקויי בנייה, רוכש דירה מיד שנייה ישאר לבדו עם כל ליקוי בניה שיימצא בעתיד, אין לו למי לבוא בטענות ואף אחד לא ישא באחריות לתיקון (למעט מקרים מיוחדים בהם ניתן להוכיח כי מידע חשוב לגבי מצב הדירה הוסתר בזדון ע”י המוכר).

בדק בית לדירות יד שניה – מה עוד בודקים?

מלבד ליקויים קריטיים הנמצאים בתהליך של בדק בית לדירה יד שנייה ומשפיעים על תהליך לקיחת ההחלטות, ישנם ליקויים רבים שלא יפסלו את קניית הדירה אך חשוב ביותר כי הקונים יהיו מודעים להם. כך, ניתן לתקן ליקויים שונים עוד לפני הכניסה לדירה ובכל להקל באופן משמעותי על איכות החיים.

אספקט נוסף ולא פחות חשוב נוגע לערכה הכספי של הדירה. ליקויי בנייה המתגלים כאשר מבוצע בדק בית לדירה יד שניה חייבים להילקח בחשבון ועלות התיקונים צריכה לרדת מהמחיר עליו מסכמים עם המוכר. לפעמים, בשל דו”ח הנדסי מפורט וכולל שהקונה מציג למוכר, הוא מוריד את המחיר ההתחלתי בצורה משמעותית.

לסיכום בדק בית לדירה יד שנייה – הזמנת מהנדס מומחה לבדיקת הדירה תורמת לרוכש בשני תהליכים חשובים:

בדק בית לדירה יד שניה
בדק בית לדירה יד שנייה

1.בדק בית לדירה יד שנייה תהליך ההחלטה – חוות דעת מקצועית תפריד בין ליקויי בנייה מהותיים לליקויים טפלים ותגלה ליקויים הסמויים מעין המתבונן. כך למשל,מהנדס מומחה מסוגל לחשוף בעיית רטיבות שהוסתרה ע”י המוכר באמצעות טיוח וצביעת הקיר.

2. בדק בית לדירה יד שנייה תהליך משא ומתן – עתה, כשבידיו דו”ח הנדסי המפרט את הליקויים הקיימים בדירה ואת עלויות התיקונים, יש בידי רוכש הדירה כלי מיקוח משמעותי במהלך המשא ומתן מול המוכר.

בדק בית דירה יד שניה | בדק בית לדירות יד שנייה | בדק בית לדירה יד שנייה | בדק בית לדירה יד שניה

 

בדק בית לדירה יד שנייה

צור קשר מהיר
מרכיבי הבדיקה העיקריים:

בדק בית לדירה יד שנייה

בדק בית לדירה יד שנייה
בדק בית לדירה יד שנייה

בין לקוחותינו

לקוחות

לייעוץ ראשוני צרו קשר ונחזור אליכם בהקדם

© 2020 כל הזכויות שמורות ארד בדק בית

Call Now Button דילוג לתוכן