בדק בית לאחר שיפוץ אמבטיה

מריבות השכנים הנפוצות ביותר מתגלעות לאחר שאחד השכנים החליט לערוך שיפוץ בחדר האמבטיה בדירתו.
הרטיבות שנוצרת עקב כך, מחלחלת אל התקרה של הדיירים המתגוררים תחתיו.
במאמר שלפניכם נכיר קצת מהנזקים הנגרמים כתוצאה משיפוץ מאסיבי של חדר האמבטיה אצל אחד השכנים.
נפרט את הסיבות המביאות לכך שהזמנת בדק בית אצל מומחים בשלב זה, הינה הכרחית.

בדק בית והערכת נזקים

חשוב לדעת שהעובדה שהשכן מעל החליט לערוך שיפוץ מאסיבי בחדר האמבטיה צריכה לעניין אתכם מאוד, מעבר לבעיות הסטנדרטיות שמביא איתו שיפוץ חדר אמבטיה , רעש ליכלוך קדיחות דפיקות וחפירות, אין לכם שום דרך להעריך האם עבודת השיפוץ בחדר האמבטיה של השכן עמדה בתקנים האם הוא הזמין מומחי בדק בית לבדוק שהעבודה שנעשתה על ידי קבלן שיפוצים הינה איכותית והאם ניתן להוכיח בוודאות שחדר האמבטיה המשופץ יעמוד במבחן בדק בית מקצועי.

בדק בית ואורות אזהרה

איך תדעו מתי להתחיל לדאוג ? אולי מומחה בדק בית איננו אחד המקצועות הראשיים שלכם ואינכם יודעים מהם אותם אורות אזהרה שעליכם לשים לב אליהם יחד עם זאת חשוב לדעת שאתם ממש לא צריכים להיות מומחים לבדק בית על מנת להבחין בכתמי עובש שהחלו לבצבץ על התקרה שלכם מיד לאחר השיפוץ או סמוך לשיפוץ ואתם ממש לא צריכים להיות מומחים לביצוע בדק בית כדי לקשור את הסמיכות של הופעת הסדקים והרטיבות בחדר שלכם כשממש מעליכם ממוקם חדר האמבטיה המשופץ של השכנים.

בדק בית- דגשים באמבטיה

למעשה ישנם כמה דברים שעליהם שמים דגש בבדק בית בכלל ובבדק בית לאחר שיפוץ באמבטיה, אז לפני שאתם מזמינים בדק בית ומחייבים את השכנים המשפצים לשלם עבורו הנה כמה סיבות שמצדיקות הזמנת בדק בית לחדר אמבטיה שעבר שיפוץ. אחד הדברים שבודקים בהזמנת בדק בית מקצועי הוא ריצוף , על אחת כמה וכמה כשבודקים את נושא הריצוף בחדר האמבטיה, סביר להניח שאחת הסיבות לחדירת הרטיבות היא שהריצוף בחדר האמבטיה לא עמד בתקנים הקבועים בחוק, הזמנת פשוטה של בדק בית מקצועי יכולה להבהיר האם הרצפות העשויות קרמיקה ומתאימות לחדר האמבטיה הונחו באופן תקין והתאם להוראות הקבועות של היצרן והאם אופן זה יכול לצמצם באופן ניכר ומוחלט את סיכוייהן להיסדק או להישבר.
בדק בית מקצועי יכול בהחלט לבדוק האם קבלן השיפוצים עמד בתקנים מבחינת איכות החומרים , מומלץ להיזהר מקבלני שיפוצים שיש להם אינטרס ברור לגבות עבור חומרים יקרים ולספק בפועל חומרים זולים יותר, בדק בית יכול בהחלט לבדוק גם את העובדה הזו.

בדק בית- על מי האחריות

אם אתם נאלצים להזמין בדק בית על חשבונכם לאמוד את הנזקים בתקרה שלכם כדאי שתבדקו האם ועד כמה אתם זכאים להחזר בין אם זה מחברת הביטוח או מהדייר המשפץ.

בדק בית לאחר שיפוץ

עבודות שיפוץ הן מהבעייתיות ביותר. מכיוון שמדובר בעבודות המתבצעות על גבי מצב קיים ולעתים מלוות באלתורים החורגים מהתקנים הקבועים בחוק. בנוסף, במקרים מסוימים אנשי המקצוע

המשך »

שיפוצים – החוזה והמפרט

כתבה על שיפוצים החוזה והמפרט למה חשוב לעקוב אחרי שיפוצים והמפרט ומהו מפרט שיפוצים טוב? מפרט שיפוץ בניין כמו גם מפרט שיפוץ דירה יש לעשות

המשך »

בין לקוחותינו

לקוחות

לייעוץ ראשוני צרו קשר ונחזור אליכם בהקדם

© 2020 כל הזכויות שמורות ארד בדק בית

בניית אתר – קידום אתרים AVINU

Call Now Button