ייעוץ לפני קניית דירה חדשה

ההחלטה לרכוש דירה חדשה היא החלטה גורלית, אשר מכילה בתוכה פרמטרים רבים שצריכים להילקח בחשבון ומפרט טכני מקבלן שצריך להבינו ובעיקר צריך מהנדס בדק בית שיעקוב באם כל האלמנטים אכן בדירה או שהדירה נבנתה עם ליקויי בניה מסוימים שעל הקבלן לתקנן. קניית דירה חדשה היא השקעה כספית גדולה, ועבור רובנו אף הגדולה יותר בחיינו. בית חדש הוא המקום בו אנו עומדים לחיות, לגדל את ילדינו והיא צריכה לספק לנו את הנוחות המקסימלית.
לכן, על מנת שנוכל לדעת כי קיבלנו החלטה נכונה ואנו משקיעים בדירה חדשה שאכן תענה על כל מבוקשנו, מאוד חשוב להיעזר בחברת בדק בית, על מנת לקבל ייעוץ טרם רכישת הדירה.

בדק בית – מי נותן ייעוץ לפני קניית דירה חדשה?

ראיתם דירה שמצאה בעיניכם? נעזרתם במתווך דירות ,שמאי מקרקעין או בדקתם בעצמכם? נכס הנדלן מתאים לכם מבחינת מספר החדרים, מבחינת האזור, ומבחינת תקציבכם – מצוין. כל אלה אכן פרמטרים חשובים שיש לקחת בחשבון. אך מה לגבי ליקויי בניה? בדקתם? איך תדעו שאתם לא מקבלים “חתול בשק” וכספכם לא ירד לטמיון. בדיוק לשם כך מומלץ להיעזר בשירותי חברת בדק בית.
חברה המספקת שירות בדק בית עושה לדירה ביקורת מבנה. תהליך בדק הבית מתבצע לרוב על ידי מהנדסים מקצועיים ומוסמכים בתחום הנדל”ן, שמקצועם הוא למעשה לערוך בדק בית ולייעץ לגורמים שונים לפני רכישת מבנים או דירות, על מנת להבטיח את כדאיות הקנייה מבחינת הלקוח.
פנייה לייעוץ ועריכת בדק בית לפני קניית דירה חדשה, מבטיחה למעשה כי תקנו דירה בטיחותית, ללא ליקויי בניה, שאכן שווה את התשלום הנדרש עבורה. ישנם בעלי בתים שדורשים סכומים גבוהים ביותר עבור דירה מסוימת, אך בדיקת בדק בית לפני הקנייה, מוכיחה כי הדירה מלאה בליקויים ואין כל התאמה בין ערכה האמיתי לבין המחיר הנדרש בעבורה. לכן, ייעוץ מקצועי על ידי חברת בדק בית, הוא משמעותי ביותר לפני רכישת דירה חדשה.

בדק בית – אלו בדיקות צריך לערוך?

כאמור, לפני קניית דירה חדשה, חשוב לקבל ייעוץ ממומחי בדק בית, על מנת שתקבלו את המקסימום עבור הכסף שאתם משלמים בעבור הדירה, ותבטיחו לעצמכם חיים נעימים ושקטים, ללא כאבי ראש מיותרים. מעבר דירה כולל בתוכו הוצאות רבות, אך בדק בית מקצועי הוא ההוצאה החשובה מכולם. חיסכון בהוצאה על בדק בית, עלול להביא בעתיד להוצאות גדולות הרבה יותר.
בדיקת בדק בית צריכה, כאמור, להתבצע על ידי מומחים, אשר יבצעו ביקורת מבנה ובדיקה מקיפה שתרד לפרטי פרטים, וייעצו לכם לגבי רכישת הדירה.
בדיקת בדק בית תתייחס לפרטים כמו: גיל הדירה, מצב הקירות בדירה, האם יש רטיבות, מצב הריצוף, תקינות הצנרת ומערכת החשמל בדירה ועוד.
ייעוץ לפני רכישת דירה חדשה יכלול גם ביקורת מבנה ובדיקה האם קיימים ליקויי בנייה כלשהם. בנוסף, ייבדקו השכנים והאם הם בעייתיים במיוחד, האם קיימים חובות כלשהם או שעבודים ועוד.

חוק מכר דירות

להלן תקציר של חלק מהרצאתו של המהנדס רון ארד לחברי לשכת עורכי הדין מתאריך 20.6.16. חוק מכר הדירות דן בשתי תקופות שבהן לקבלן יש חובות

המשך »

תקופת אחריות חוק המכר

בתום תקופת הבדק , זכאים הדיירים בדירות חדשות ל- 3 שנות אחריות נוספות המתווספות על כל תקופת בדק לפי סוגה השונה. ההבדל הגדול הוא בחובת

המשך »

איך לבדוק דירה חדשה

איך לבדוק דירה חדשה מבלי לפספס נקודות קריטיות – מה לבדוק בבדק בית וכשלוקחים חברת בדק בית מה בודקים בבדק בית ולמה? איך לבדוק דירה

המשך »

שנת בדק

בניגוד ל”תקופת בדק” ו”תקופת אחריות” שהם מושגים אותם טבע המחוקק בחוק המכר, לא מופיע כלל בחוק המושג “שנת בדק”. למעשה, מדובר במושג שהגיע מצידם של

המשך »

מהו פרוטוקול מסירה

מהו פרוטוקול מסירה ולמה הוא חשוב? האם ביצעתם בדק בית לפני מסירה ומה ההשפעות לכך? פרוטוקול מסירה דירה יד שנייה דוגמא ללמה זה כל כך

המשך »

תקופת בדק

תקופת בדק היא תקופה בה אתם זכאים על פי חוק המכר לקבל אחריות מלאה על המוצר שקבלתם, כלומר הדירה והבניין. תקופה חשובה זו מתחילה ברגע

המשך »

בין לקוחותינו

לקוחות

לייעוץ ראשוני צרו קשר ונחזור אליכם בהקדם

© 2020 כל הזכויות שמורות ארד בדק בית

בניית אתר – קידום אתרים AVINU

Call Now Button