בדק בית ותביעות משפטיות

קניתם דירה ולאחר הזמנת שרות בדק בית גיליתם לקויי בנייה חמורים -סדקים, בעיות איטום ונזילות עובש ורטיבות.
או לחילופין בעקבות הזמנת בדק בית גיליתם שהדירה שלכם סובלת מבלאי לא תקין שנתגלה במהירות לא סבירה ישר לאחר השיפוץ.
סביר להניח שליקויי בנייה אלה הכוללים לא פעם סדקים ונזילות הם עילה אמיתית לתביעה משפטית ויש לערב עורך דין.
הנה סקירה של כמה מקרים בהם בעקבות בדק בית נתגלו נזקים המאלצים להיכנס להליך משפטי. חשוב לקרוא וחשוב לדעת ממה להישמר.

בדק בית וגבולות אחריות

חשוב לדעת שקבוע בחוק זמן מסויים בו הקבלן אחראי על תיקון ליקויי הבנייה שהתגלו בבדק בית.
לכן חשוב לממש את זכותכם לתבוע את הקבלן על ליקויי הבנייה שנתגלו בעקבות דוח מומחה בדק בית שיקשור את הנזקים לאחריות הקבלן בזמן הבנייה/
חשוב להתייעץ עם מומחים טרם הגשת תביעה, סביר להניח שהקבלן ייקח את האחריות ויפעל לתקן את הנזקים שנחשפו בדוח בדק הבית על מנת לא לפגוע בשמו הטוב ועל מנת לא לחשוף עצמו לתביעות.
יחד עם זאת אם הקבלן מתנער מאחריות בעוד דוח בדק הבית מוכיח שהנזקים שנעשו ומנסה למשוך את תשובתו עד לתאריך בו האחריות עליכם תפוג,
רצוי להשתמש בהליכים משפטיים ולמצות את זכויותיכם ובכל מקרה במידה ובעקבות דוח בדק בית ובהתייעצות עם מומחים הצלחתם להוכיח נזק משמעותי כגון ירידת ערך הדירה או ליקויים בטיחותיים חמורים חלילה.

בדק בית ושיטת מצליח

על מנת להגיע להליך משפטי עליכם להוכיח נזק שנוצר בעקבות ליקויי בנייה ולפנות לגורם אחראי, חשוב להישמר ממה שנקרא בלשון העם שיטת מצליח.
ישנם לא מעט מקרים בהם הקבלן מגלגל את האחריות על הליקויים על אנשי מקצוע נוספים, את הסדקים הוא מגלגל על הטייח ואת הרטיבות על קבלן האינסטלציה ואת חוסר התיאום שיצר את הליקויים כולם מגלגלים על מי שהיה אמור לפקח על כל הבנייה.
ומדוע זו נקראת שיטת מצליח כי סביר להניח שבמערכת המתישה של גלגול האחריות מקבלן למשנהו מאיש מקצוע זה לאחר הדייר הפשוט יתעייף מהמלחמה, ואז הקבלן או המפקח על הבנייה מצליחים להימלט מאחריות. הזמנת בדק בית יכולה לסייע לכם ותמיד תוכלו להיוועץ עם מומחים שיעזרו לכם לאתר את האחראים לליקויי הבנייה. שיטת מצליח? לא על חשבונכם.

מי מממן את הייעוץ

היה ונאלצתם להיעזר שירותיו של עורך דין על מנת שייצג אתכם בהליך המשפטי, תוכלו להיעזר בניסיון של חברת ארד בכל הנוגע לתביעות והליכים משפטיים הנוגעים לליקויי בנייה, בנוסף ללוויי בצד המשפטי שתקבלו תוכלו להיעזר בסיוע הנדסי.
אם אתם דואגים לתשלום תשמחו בוודאי לגלות לעורך הדין מתבצע בעיקר באחוזים (מוסכמים מראש כמובן) מפסק הדין שיקבע בסיום ההליך המשפטי.

תביעה נגד הקבלן

מי מאיתנו מעוניין להיות עסוק בתביעות משפטיות? נראה שרובנו מעדיפים להסדיר את ענייננו בצורה כזו שתמנע מאיתנו את הצורך להזדקק לפנייה למערכת המשפטית. מסתבר שגם

המשך »

בין לקוחותינו

לקוחות

לייעוץ ראשוני צרו קשר ונחזור אליכם בהקדם

© 2020 כל הזכויות שמורות ארד בדק בית

בניית אתר – קידום אתרים AVINU

Call Now Button